مدرسه خوشبختی
استخدام در مدرسه خوشبختی
استخدام در مدرسه خوشبختی
دوست خوبم سلام!
به روش های زیر می توانید در مدرسه خوشبختی فعالیت مثبت و سازنده داشته باشید و از این طریق کسب درآمد کنید.
     - روش اول:
       اگر تولید کننده محصول خاصی هستید کافیست بعد از نام نویسی در سایت از طریق تیکت موضوع را به مدرسه اعلام نمایید. در این روش می توانید یکی از باکس های بخش فروشگاه را در اختیار برند خود بگیرید و محصولات خود را به فروش برسانید. در این روش مدرسه خوشبختی در میزان فروش شما شریک نخواهد بود و شما صرفا مالک یکی از غرفه های فروشگاهی پاساژ بزرگ مدرسه خوشبختی فرض خواهید شد.
     - روش دوم:
       در این روش مدرسه خوشبختی می تواند در بخش فروش با شما مشارکت مالی داشته و از بابت باکس فروشگاهی که در اختیار شما قرار می گیرد  هیچ هزینه ای دریافت نمی گردد.
     - روش سوم:
      مشتریان شما بعد از نامنویسی در سایت با تکمیل پروفایل خود امتیاز هدیه دریافت خواهند کرد لذا انگیزه خرید محصولات فروشگاهی در مدرسه خوشبختی بسیار بالاست.
     - روش چهارم:
      مشتریان شما در روز تولدشان به طور اتومات امتیاز هدیه دریافت خواهند کرد و می توانند این امتیاز را به هر نحو که تمایل داشتند هزینه کنند حتی وجه آن را نقدا دریافت کنند.
     - روش پنجم:
      سیستم طوری طراحی شده است که مشتریانی که عضو خبرنامه هستند و پروفایل آنها کامل شده است بطور اتومات در قرعه کشی های منظم شرکت داده می شوند و امتیاز هدیه دریافت خواهند کرد.
     - روش ششم:
      اگر مشتری های شما سطح کاربری خود را افزایش دهند همه ماهه امتیاز هدیه به مانده امتیازات آنها تعلق خواهد گرفت و مشتری در نحوه خرج کردن امتیاز خود مختار خواهد بود.
     - روش هفتم:
      با معرفی هر کاربر جدیدی که از طریق لینک اختصاصی شما وارد مدرسه خوشبختی بشود امتیاز هدیه به موجودی امتیازات شما(شخص معرفی کننده) افزوده خواهد شد.
     - روش هشتم:
      مشتریان شما با هر بار ورود به پنل کاربری خودشان در فواصل زمانی هر 24 ساعت امتیاز هدیه دریافت خواهید کرد و در نحوه هزینه کردن امتیازات خود مختار خواهند بود.
     - روش نهم:
      اگر علاقمند به فعالیت در اینستاگرام هستید با هماهنگی مدرسه خوشبختی می توانید یک پیج به نام خودتان در اینستاگرام بسازید و کد تخفیف مخصوص به خود را از مدرسه دریافت نموده و اقدام به تبلیغ موضوع مورد علاقه خود مثلا مشاوره های مدرسه یا محصول خود نمایید. در این روش با مراجعه مشتری هایی که از طریق لینک قید شده در کانال اینستاگرام شما به مجموعه می پیوندند ضمن دریافت امتیاز هدیه معرفی کاربر جدید(روش هفتم)، پورسانت مناسبی دریافت خواهید کرد.


مجوز ها


مجوز یک
تعداد کاربران

155
شبکه های اجتماعی